28 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. “Gözde bir dulum” diyen ünlü sanatçı Oğuzhan Koç’un, 8 ay evli kaldığı geçtiğimiz Mayıs ayında ise boşandığı oyuncu Demet Özdemir ile barışmak için 7 kez evlilik yapan Seda Sayan’dan yardım istediği iddia edildi.

2. Eşi Engin Polat’la birlikte kara para akladıkları iddia edilen Dilan Polat, telefon başından ‘devlet millet’ temalı savunmalarına devam ediyor. Dilan Polat’ın ‘bu ülkede devlet var, devletten büyük değilsiniz siz’ minvalindeki sözleri tartışmaları da beraberinde getirdi.

3. Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’ın, Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun’la “yasak aşk” yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Serpil Tosun sesizliğini bozdu ve iddiaları doğruladı.

4. Lüks yaşantısı ve özel hayatıyla magazin gündeminin olmazsa olmaz isimlerinden biri olan Şeyma Subaşı boşanma iddialarıyla gündemdeydi. O cepheden henüz bir açıklama gelmemişken Şeyma Subaşı kızı Melisa’yla çektiği makyaj videosu ile gündeme geldi.

5. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığıyla da herkesin beğenisini kazanan Uraz Kaygılaroğlu ‘Üç Kuruş’ dizisinde birlikte rol aldığı Nesrin Cavadzade ile çıkan aşk dedikodularına cevap verdi.

6. Ömer’in yıldızı Gökçe Bahadır ekranların sevilen oyuncularından biri. Yer aldığı her projede izleyiciyi ekrana kitleyen Gökçe Bahadır aynı zamanda güzelliğiyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü oyuncu bu defa dans ettiği anlarını yayınladı.

7. İnternet ünlüsü ve şarkıcı Ece Ronay, bir zamanlar Mehmet Ali Erbil ile taciz iddialarıyla gündeme gelmişti. Erbil’in 26 yaşındaki sevgilisi Gülseren Ceylan’ın Ronay için ‘Altında bir şey aramak lazım’ açıklaması üzerine, şarkıcıdan yanıt geldi.

8. Farah Zeynep Abdullah, son dönemlerde Twitter paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor bildiğiniz gibi. Düşüncelerini açık yüreklilikle beyan etmekten çekinmeyen ünlü oyuncu, son olarak Yılmaz Güney göndermeleri ile gündemdeki yerini almıştı. Twitter’da son derece aktif olan Farah Zeynep Abdullah, annesine ‘bizde Kürtlük var mı?’ diye sorduğu bir yazışmayı takipçileriyle paylaştı.

9. Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’ın, Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’la “yasak aşk” yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Cansu Tosun’un annesi, Serpil Tosun sesizliğini bozup iddiaları doğrulayınca Ümran Seyhan sosyal medyada yerin dibine sokuldu. Sosyal medya kullanıcıları ‘Anasına bak kızını al’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir