Afiş hırsızı CHP! Kaybetme korkusu sarınca AK Parti pankartlarını hedef aldılar

Cumhur İttifakı 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına hızla devam ederken CHP’li belediyeleri kaybetme korkusu sardı. Fatih’te İlçe Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ergün Turan’ın afişlerinin CHP’li İBB tarafından hukuksuzca toplanmasının ardından bu kez de Cumhur İttifakı İstanbul Adayı Murat Kurum’un afişleri hedef alındı. Kadıköy Belediyesi tarafından toplatılan pankartlar kesilerek çöp arabasına atıldı.

AK Parti İstanbul adayı Murat Kurum’un Kadıköy ziyareti öncesi asılan ‘Kadıköy Murat’ına hazır’ ve AK Parti pankartları CHP’li Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’nın talimatı üzerine toplatıldı. Temizlik işçileri tarafından toplanan pankartlar çöp arabasına atılırken görüntülendi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Fatih Coşar, görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak “Milletimizin sandıkta vereceği destekle 1 Nisan’dan itibaren bu talan, yalan ve öfkeli saldırganlık düzenini sonlandıracağız.” dedi. Coşar, şu ifadelere yer verdi:

  “CHP’nin tedirginliğinin farkındayız”

  İstanbul’da demokrasinin önündeki en büyük engel CHP’li İBB yönetimi.

  Önce Fatih’te İlçe Belediye Başkanımız ve Adayımız Sayın Ergün Turan’ın afişleri hukuksuzca toplandı.

  Şimdi ise İBB Başkan Adayımız Sayın Murat Kurum’un afişleri hukuksuz şekilde toplanıyor, yırtılıyor. Bu hukuksuzluğu da Kadıköy Belediyesi ve İBB’nin imkan ve gücü ile yapıyorlar.

  CHP’nin tedirginliğinin farkındayız, demokrasi mücadelemize devam edeceğiz.

  Milletimizin sandıkta vereceği destekle 1 Nisan’dan itibaren bu talan, yalan ve öfkeli saldırganlık düzenini sonlandıracağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir