Bir aylık kocası tarafından katledilen Burcu toprağa verildi

Elazığ’da 1 ay önce evlendiği 32 yaşındaki fizyoterapi teknikeri Burcu Coşkun’u çalıştığı hastanenin önünde tabanca ile ateş ederek öldürdüğü suçlamasıyla gözaltına alınan uzman çavuş M.C., emniyetteki işlemleri sonrası adliyeye götürüldü.

Olay, dün Olgunlar Mahallesi Atatürk Bulvarı’ndaki özel bir hastanenin önünde meydana geldi. Fizyoterapi teknikeri olarak görev yapan Coşkun, iddiaya göre, 1 ay önce evlendiği uzman çavuş M.C. ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine M.C., belinden çıkardığı tabanca ile genç kadına ateş etti.

DÜĞÜNLERİNİ HENÜZ YAPMAMIŞLAR

Başından ve göğsünden vurulan kadın kanlar içerisinde yere yığılırken şüpheli aracı ile kaçtı. İhbarla bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Hastane personelinin yaptığı kontrolde Coşkun’un hayatını kaybettiği belirlendi. Çiftin 1 ay önce resmi nikahlarının kıyıldığı ancak düğünlerinin yapılmadığı öğrenildi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Polis ekiplerinin çalışmasıyla, olayda kullandığı tabanca ile yakalanan M.C., gözaltına alındı. M.C., emniyetteki işlemlerinin ardından sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi. Burcu Coşkun’un cenazesi ise otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edildi.

ACILI ANNEDEN FERYAT

Coşkun’un cenazesi, defin işlemleri için Karakoçan ilçesi Yoğunağaç köyü Golan mezrasına getirilerek gözyaşlarıyla toprağa verildi. Cenazede kızının mezarına sarılan Songül Demir “Kızımın mezar taşlarına mı sarılacağım artık? Bu muydu bana reva görülen? Kuzum benim. Bu kadar yaşatabildim. Gitti, kızım. Yetişemedim. Kızım, bir daha göremeyeceğim seni” diyerek uzun süre gözyaşı döktü.

Coşkun’un bir süredir M.C.’den ayrılmak istediği ancak M.C.’nin bunu kabul etmediği, tartışmanın bu nedenle çıktığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir